Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Email-uri utile

Lista e-mail-uri din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Piatra Neamt


Serviciul / Sectia Mail
Achizitii achizitii@sjuneamt.ro
achizitiis@sjuneamt.ro
adriangoian@sjuneamt.ro
claudiubejenaru@sjuneamt.ro
monica.stirbu@sjuneamt.ro
victor.marghidan@sjuneamt.ro
Administrativ / Aprovizionare / Transport administrativ@sjuneamt.ro
AIS Alergologie alergologie@sjuneamt.ro
AIS Asistent sef gabi.lungu@sjuneamt.ro
AIS Asistent sef gabriela.lungu@sjuneamt.ro
AIS Balneo fizio terapie aisbalneo@sjuneamt.ro
AIS Diabet maria.chirita@sjuneamt.ro
AIS Gastroenterologie aisgastro@sjuneamt.ro
AIS Neurologie aisneurologie@sjuneamt.ro
AIS Obstetrica – ginecologie ogais@sjuneamt.ro
AIS ORL aisorl@sjuneamt.ro
AIS Pediatrie aispediatrie@sjuneamt.ro
AIS Urologie aisurologie@sjuneamt.ro
Anatomie patologica patologie@sjuneamt.ro
ATI ati@sjuneamt.ro
ATI – transfuzii transfuzii@sjuneamt.ro
Audit audit@sjuneamt.ro
Birou internari birouinternari@sjuneamt.ro
Boli infectioase contagioase@sjuneamt.ro
Bucatarie bucatarie@sjuneamt.ro
Cardiologie cardiologie@sjuneamt.ro
Chirurgie buco-maxilo-faciala (BMF) bmf@sjuneamt.ro
ioana.cernat@sjuneamt.ro
Chirurgie generala chirurgie@sjuneamt.ro
Chirurgie infantila chinfantila@sjuneamt.ro
Chirurgie plastica plastica@sjuneamt.ro
Contabilitate ana.timofte@sjuneamt.ro
ancasandu@sjuneamt.ro
danaalagel@sjuneamt.ro
doinabarliba@sjuneamt.ro
gabionescu@sjuneamt.ro
ginapnt@sjuneamt.ro
iuliamurariu@sjuneamt.ro
magdaenache@sjuneamt.ro
maricicadragan@sjuneamt.ro
CPCIN (Infectii intraspitalicesti) cpcin@sjuneamt.ro
nosocomiale@sjuneamt.ro
Dermato-venerologie dermatologie@sjuneamt.ro
Diabet diabet@sjuneamt.ro
Director de ingrijiri directoringrijiri@sjuneamt.ro
Director Economic directoreconomic@sjuneamt.ro
Director medical directormedical@sjuneamt.ro
Dispensar TBC disptbcpnt@sjuneamt.ro
tbc@sjuneamt.ro
Endocrinologie endocrine@sjuneamt.ro
Farmacia farmaciespital@sjuneamt.ro
Farmacia de programe (PNS) farmaciepns@sjuneamt.ro
Gastroenterologie gastroenterologie@sjuneamt.ro
Hematologie hematologie@sjuneamt.ro
Informatica binfo@sjuneamt.ro
camelia.paduraru@sjuneamt.ro
datesjnt@sjuneamt.ro
informatica@sjuneamt.ro
ioan.iacomi@sjuneamt.ro
Ingrijiri paliative paliative@sjuneamt.ro
Laborator laborator@sjuneamt.ro
Laborator BK (TBC) laboratorbk@sjuneamt.ro
Managementul calitatii calitate@sjuneamt.ro
calitatesef@sjuneamt.ro
cristi.cibi@sjuneamt.ro
livia.voinea@sjuneamt.ro
Manager manager@sjuneamt.ro
Medicina Interna medicala@sjuneamt.ro
Nefrologie / Dializa dializa@sjuneamt.ro
nefrologie@sjuneamt.ro
Neonatologie nounascuti@sjuneamt.ro
Neurochirurgie neurochirurgie@sjuneamt.ro
neurologie@sjuneamt.ro
Obstetrica – ginecologie obstetrica@sjuneamt.ro
ogcovid@sjuneamt.ro
Oficiul juridic juridicsju@sjuneamt.ro
mihaela.mitrea@sjuneamt.ro
raluca.dumitras@sjuneamt.ro
Ofiter protectia datelor (GDPR) dpo@sjuneamt.ro
Oftalmologie oftalmologie@sjuneamt.ro
Oncologie oncologie@sjuneamt.ro
ORL – Oto-Rino-Laringologie orl@sjuneamt.ro
Ortopedie ortopedie@sjuneamt.ro
Pediatrie pediatrie@sjuneamt.ro
Personal (RUONS) cristinajora@sjuneamt.ro
morosan@sjuneamt.ro
octavianbrumusescu@sjuneamt.ro
ramonasorlescu@sjuneamt.ro
PSI catalin.gherasim@sjuneamt.ro
Psihiatrie psihiatrie@sjuneamt.ro
Psihiatrie copii npi@sjuneamt.ro
Radiologie burgheleadaniel@sjuneamt.ro
Radiologie radiologie@sjuneamt.ro
Radiologie – CT (computer tomograf) tomograf@sjuneamt.ro
Radiologie – RMN rmn@sjuneamt.ro
Reumatologie reumatologie@sjuneamt.ro
Salarii (RUONS) nicoletabichis@sjuneamt.ro
salarii.carmen@sjuneamt.ro
salariispital@sjuneamt.ro
tuduranvaleria@sjuneamt.ro
Secretariat sjuneamt@sjuneamt.ro
Serviciul tehnic daniel.damoc@sjuneamt.ro
firam4sju@sjuneamt.ro
sorin.soimariu@sjuneamt.ro
Statistica statistica@sjuneamt.ro
Sterilizare sterilizare@sjuneamt.ro
UPU urgentant@sjuneamt.ro
Urologie urologie@sjuneamt.ro